موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک بر اساس نیاز تبلیغی شما با طرح ریزی سناریو و
اجرای آن به صورت مدرن و با استفاده از افکت های تصویری ، شحصیت سازی ، همراه با نریشن گویی و صداگذاری بسیار حرفه ای انجام می شود. علاوه بر این وجود طرح های آماده ارایه شده توسط تیم ما ، به شما در انتخاب ایده مناسب برای کسب و کارتان کمک خواهد کرد. ارایه بهترین خروجی براساس نیاز و بودجه شما توسط تیم فریلنسری ما ممکن خواهد بود. پیشنهاد میکنیم پروژه های گذشته ما را حتما ببینید.

تیزرهای تبلیغاتی صنعتی

تیم متخصص مولتی مدیا ما با استفاده از پتانسیل های فنی خود و با در اختیار داشتن جدیدترین و بروزترین وسایل سخت افزاری و نرم افزاری آمادگی دارد تا محصولات و خدمات مشتریان را با روش های استاندارد و خلاقیت منحصر بفرد به مخاطبان جامعه ارائه نماید. تیم کارگردانی ، فیلمبرداری و صدابرداری حرفه ای و همچنین تیم فوق حرفه ای تدوین و جلوه های ویژه در کنار انیماتورهای متخصص و کارآزموده با نگاهی ویژه و خلاقانه در کنار بیزنس شما خواهند بود. برگ برنده ما برای موفقیت مشتریانمان ،  تیم جوان و خلاق ماست.

عکاسی و فیلم برداری

پیشرفت روز افزون لوازم الکترونیکی و تجهیزات مستند سازی مانند دوربین فیلمبرداری و عکاسی دیجیتالی ، تیم مولتی مدیا ما را بر آن داشت از تجربیات تیم حرفه ای خود در جهت پیشرفت کسب و کار مشتریانمان استفاده کنیم. از این رو از این پس در برگزاری برنامه ها ، همایش ها و سمینارها در کنار شما خواهیم بود. تیم حرفه ای فیلمبرداری ، صدابرداری و نورپردازی با ایجاد صدای مناسب و تصاویری کاملا حرفه ای و بی نقص مطابق با استانداردهای جهانی، شرایطی را جهت مستند سازی و تهیه ویدئوهایی با کیفیت عالی برای مشتریان عزیز فراهم می نماید.

ما از انجام پروژه هایمان لذت میبریم ؛ لذت بردن از انجام کار و تلاش جهت اجرای پروژه به بهترین شکل ، از خصوصیت های تیم جوان و خلاق ماست که جدا از جنبه های مالی از انجام کارشان لذت میبرند و تمام تلاش خود را برای ارایه بهترین خروجی میکنند و این موفقیت شما را دو برابر تضمین خواهد کرد.

چرا تیم مولتی مدیا ما را انتخاب کنید؟