طراحی فنی و مدرن

در حوزه طراحی شاید جمله "طراحی براساس سلیقه مشتری" را خیلی شنیده باشید!
در حالی که این جمله عملا بی معناست. طراحی وب یک علم است بخصوص در دنیای امروز که سود آوری و رقابت به بستر آنلاین متکی است. از این رو داشتن وب سایتی با تکنولوژی روز و اصول استاندارد در اولویت اول است. به همین دلیل در تلاش هستیم وب سایت هایی با زیرساخت فنی مناسب و استانداردهای بالا به مشتریانمان تحویل دهیم.

طراحی ظاهری و رنگ بندی

طراحی المان ها و آیتم های موجود در صفحات و همچنین رنگ بندی مطابق با سلیقه مشتری و با توجه به کسب و کار موردنظرشان خواهد بود. تلاش میکنیم علاوه بر حفظ استانداردهای فنی ، از المان های گرافیکی پیشنهادی مشتریان استفاده کنیم. با این حال ؛ سرعت لود ساعت ، سازگار بودن طراحی با اصول سئو ، طراحی مناسب جهت نگه داشتن مخاطب در سایت و عدم خستگی و دلزدگی از جمله اولویت های اولیه ما در طراحی برای تمامی مشتریانمان است.

آموزش و پشتیبانی رایگان

در طول چندین سال کار و فعالیت به صورت فریلنسری ، در دایره لغاتمان واژه ای به نام مشتری ناراضی نداشته ایم. بعد از اتمام و تحویل پروژه کنار مشتریانمان هستیم ، به زبان ساده یعنی کاری تحویل نمی دهیم که مجبور به فرار از مشتریانمان باشیم.
تمام پروژه های طراحی سایت شامل ٣ ماه پشتیبانی فنی رایگان خواهد بود. همچنین آموزش پنل مدیریت سایت در قالب یک فایل ویدیویی یا متنی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

طراحی سایت

مدرن ، فلت ، ریسپانسیو

طراحی گرافیکی

کاور ، بروشور ، پوستر تبلیغاتی

طراحی امور چاپی مانند؛ ست های اداری ، بروشور و انواع پوسترهای تبلیغاتی ، کارت پستال و کارت های هدیه توسط تیم فریلنسری ما قابل انجام است.

طراحی استند و بنرهای گرافیکی
طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو و المان اختصاصی