برگزاری و مدیریت رویداد و همایش

برگزاری و مدیریت رویداد بزرگ و یا رویدادهای خصوصی سازمانی از جمله تخصص های تیم فریلنسری ما می باشد. برگزاری وبینارها و افتتاحیه ها نیز از جمله خدمات تیم ما بشمار میرود. اگر میخواهید یک همایش عمومی برگزار کنید، نگران طراحی سایت ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات همایش و پوشش خبری نباشید، زیرا تیم فریلنسری ما آماده همکاری با شماست.

کنترل تردد میهمانان و پذیرایی

تدارک محل برگزاری و نور پردازی

انجام امور قبل از رویداد

امور تشریفات و پروموشن

انجام امور چاپی و مولتی مدیا

تصویر برداری ، عکاسی ، نور پردازی و آماده سازی مولتی مدیا و تیزرهای لازم جهت نمایش به میهمانان از جمله بخش های هیجان انگیر یک رویداد است. بعد از پایان رویداد نیز با ارایه کامل فیلم ها و تصاویر در قالب یک تدوین مناسب شما را هیجان زده خواهیم کرد.

طراحی سایت اختصاصی برای رویداد ، تولید محتوای تخصصی ، اجرای کمپین های لازم جهت جذب مخاطب ، حضور در شبکه های اجتماعی و جذب اسپانسر برای رویداد و استفاده از پتانسیل های فضای مجازی از جمله توانایی هایی تیم فریلنسری ماست.

آماده سازی محل برگزاری رویداد جهت حضور میهمانان و استفاده از سیستم های کنترل تردد بروز جهت کنترل ورود/خروج و مدیریت همایش و رویداد شما ، علاوه بر برقرار کردن نظم ، احترام شما به میهمانان را به نمایش خواهد گذاشت. تدارکات ، تشریفات و پذیرایی از میهمانان به بهترین شکل انجام خواهد شد.

پوشش خبری و زنده از مراسم در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی مرتبط از جمله توانایی های تیم ماست. می توانیم متناسب با دایره مخاطبانتان تنها گزارش همایش یا رویداد شما را در سایت های خبری منتشر کرده و یا بخشی از آن را به صورت زنده در سایت ها و شبکه های اجتماعی نمایش دهیم.

صفر تا صد برگزاری و مدیریت رویداد

مولتی مدیا

با ما در تمـــاس باشــید

مشاوره تلگرامی